top of page

VOICE

animation1 (6).jpg

Bendradarbiavimas, skirtas kovoti su elektroninėmis patyčiomis ir neapykantos kalba priešmokyklinėse ir pradinėse klasėse

Pagrindinis dėmesys projekte skiriamas skaitmeninio pasaulio iššūkiams – elektroninėms patyčioms ir neapykantos kalbai internete. Projektas siūlo kitokį požiūrį į darbą – išklausyti vaikų nuomonę ir skatinti glaudesnį mokyklos ir tėvų dalyvavimą sprendžiant šias problemas.

 

Projekto tikslai:

  • Rasti naujų mokytojų, tėvų ir vaikų bendradarbiavimo būdų, sukurti erdvę dialogui, kuris galėtų palengvinti kenksmingų ar pavojingų reiškinių internete sprendimą;

  • Išklausyti vaikų požiūrį ir suteikti jiems, kaip ES piliečiams, galimybę diskutuoti ir apmąstyti projekto temas;

  • Eksperimentuoti su naujais metodais ir metodikomis, kurie prisideda prie tikslinės grupės narių įtraukimo ir naujų santykių su medijomis ir technologijomis kūrimo;

Parengti gaires ir metodiką, kurie galėtų padėti aktyvinti suinteresuotų šalių dalyvavimą švietimo ir vaikų priežiūros politikoje.

Projekto koordinatorius – VšĮ EDUKACINIAI PROJEKTAI

Projekto partneriai:

·       Centro Zaffiria (Italija)

·       Norsensus Mediaforum (Norvegija)

·       VIOne Consultancy (Nyderlandai

·       Bucovina Institute (Rumunija)

Projektas prisidės prie atviros pedagogikos švietimo srityje, inovatyvių metodų ir priemonių kūrimo, darbuotojų, dalyvaujančių vaikų ugdyme, profesinių kompetencijų tobulinimo ir ES vertybių propagavimo.

 

Projekte numatyti 4 tarptautiniai partnerių susitikimai, 1 mokymosi veikla ir 5 sklaidos renginiai.

Numatyta, kad įvairiose projekto veiklose dalyvaus pradinių mokyklų mokytojai (150), mokymų vadovai (25), šeimos (300) ir vaikai (500).

lens-582605_1920.jpg

Dokumentinis filmas

IO1

Interviu su vaikais, aiškinančiais savo požiūrį į elektronines patyčias ir neapykantos kalbą.

lens-582605_1920.jpg

Animacinis filmas

IO2

Skirtas skatinti neigiamų reiškinių, susijusių su el. patyčiomis ir neapykanta, supratimą. Animacinis filmas bus sukurtas pasitelkus vaikų piešinius.

lens-582605_1920.jpg

Interaktyvi užrašų knygutė (mobilioji aplikacija)

IO3

Su veiklomis ir žaidimais, kuriuos bus galima naudoti tiek šeimoje, tiek mokykloje ir skatinti bendrą ugdymą projekto temomis.

lens-582605_1920.jpg

Įrankių rinkinys mokytojams

IO4

Paskatinti bendrą ugdymą su klasės vaikų šeimomis: jame bus metodinės pastabos, idėjos užsiėmimams, taip pat medžiaga, kurią bus galima atsisiųsti ir naudoti užsiėmimuose.

Screenshot_1.png

Pirmasis susitikimas

Startuojame! Pirmajame susitikime susipažinome, prisistatėme, prisiminėme projekte suplanuotas veiklas, atnaujinome veiklų planą, aptarėme projekto administravimo klausimus.

2020/09/11

Erasmus+_png
viola2
Screenshot_7
Screenshot_6
Screenshot_5
Screenshot_5
VOICE BLACK
Screenshot_2
Screenshot_1
Screenshot_3
Screenshot_4
Screenshot_11
Screenshot_1
Screenshot_1
Screenshot_3
Screenshot_4
Screenshot_2
bottom of page