top of page

Co-education in Green

web.jpg

„Co-education in Green“: įrankiai suaugusiųjų švietėjams, skirti transformuoti bendrąsias lauko į prieinamas žaliąsias mokymosi erdves

„Co-education in Green“ yra dviejų metų trukmės Erasmus+ (KA2) programos projektas, kurio tikslas – padėti suaugusiųjų švietėjams tobulinti kompetencijas puoselėjant bendrąsias vertybes, skatinant socialinę integraciją ir asmenų dalyvavimą bei prisidėti sprendžiant gamtosaugos problemas transformuojant bendrąsias lauko erdves į žalesnes ir labiau švietimui pritaikytas erdves.

Pagrindinis projekto tikslas – padėti suaugusiųjų švietėjams tobulinti kompetencijas puoselėjant bendrąsias vertybes, skatinant socialinę integraciją ir asmenų dalyvavimą bei prisidėti sprendžiant gamtosaugos problemas transformuojant bendrąsias lauko į žalesnes ir labiau švietimui pritaikytas erdves. 

 

Uždaviniai:

  1. Sustiprinti suaugusiųjų švietėjų bendradarbiavimo ir lyderystės įgūdžius;

  2. Tobulinti suaugusiųjų švietėjų žinias apie švietimą, orientuotą į gamtosaugą;

  3. Stiprinti ryšius su vietos bendruomenėmis ir skatinti socialinės integracijos, tvarumo ir prieinamumo vertybes;

  4. Puoselėti bendradarbiavimą ir tinklų kūrimą tarp įvairių organizacijų, aktyvių suaugusiųjų švietimo nacionaliniu ir Europos mastu srityse.

Projekto koordinatorius –

VšĮ EDUKACINIAI PROJEKTAI

 

Projekto partneriai:

·       TBC (Ispanija)

·       Open Europe (Ispanija)

·       Universidade de Aveiro (Portugalija)

·       Polygonal (Italija)

·       C.M. SKOULIDI & SIA E.E. (Graikija)

·       C.F.C.D.C. CENTRE FOR COMPETENCE DEVELOPMENT CYPRUS (Kipras)

Co-education-in-Green-favicon-512px.png

Metodologija, kaip kurti bendras žaliąsias erdves

IO1

Metodologijoje bus pateikta interaktyvi duomenų bazė su pavyzdžiais, nuorodomis ir informacija, kuri padės suaugusiųjų švietėjams, mokymų centrams transformuoti bendrąsias erdves į žalesnes ir aplinkai draugiškesnes, mokymuisi pritaikytas erdves.

Co-education-in-Green-favicon-512px.png

Internetinis mokymų modulis

IO2

Internetinis mokymų modulis suaugusiųjų švietėjams, skirtas tobulinti kompetencijas ir įgūdžius apie į gamtosaugą orientuotą ugdymą, apie bendrų erdvių transformavimą į žalesnes ir pažeidžiamoms, spec. poreikių turinčioms visuomenės grupėms pritaikytas erdves.

Co-education-in-Green-favicon-512px.png

Gairės, kaip įkurti multisensorinį sodą

IO3

Gairės/ vadovas, skirtas padėti mokymo centrams įrengti multisensorinius sodus suaugusiesiems, turintiems įvairių specialiųjų poreikių. Projekto partneriai pateiks aiškius žingsnius, kurie padės bendrai įvairioms suinteresuotoms šalims sukurti prieinamą, pritaikytą lauko erdvę, stimuliuojančią visus pojūčius. Projekto partneriai taip pat įrengs šias erdves prie savo organizacijų.

CO-EDUCATION IN GREEN
Erasmus+_png
Screenshot_5
Screenshot_1
Screenshot_4
Screenshot_2
Screenshot_1
Screenshot_10
Screenshot_12
Screenshot_9
Screenshot_6
Screenshot_5
Screenshot_7
Screenshot_4
Screenshot_3
Screenshot_2
Screenshot_8
Screenshot_1
Screenshot_5.png

Pirmasis susitikimas

Susipažinome, nors buvo ir jau gerai pažįstamų veidų, pažiūrėjome, kaip naudojant paprastas priemones galima įrengti žaliuojančias multisensorines miesto erdves, prisiminėme, kas suplanuota projekte

2020/11/09

bottom of page