top of page

MOKYMŲ PROGRAMOS

Socialinių darbuotojų mokymai tinka akreditacijoje! 

Anchor 1
Image by Christian Bowen

Paslaugų kokybės gerinimas senyvo amžiaus asmenims: 5-ių pojūčių stimuliacija gamtoje

SD20230356

16 akad. val.

Programos tikslas - supažindinti  socialinius darbuotojus su mokymo priemonėmis ir metodais, kaip pritaikyti 5-ių žmogaus pojūčių stimuliaciją, vykdant veiklas gamtoje senyvo amžiaus asmenimis (65+ amžiaus), turinčiais įvairių sunkumų, pvz.; demensija ir kiti kognityviniai sutrikimai bei apmokyti juos kurti individualizuotas pagalbos programas, pritaikytas konkrečių asmenų poreikiams.

Uždaviniai:

1. Ugdant socialinių darbuotojų kompetenciją, suteikti jiems teorines ir praktines žinias apie pagrindinius socialinio darbo principus, kurie yra būtini, dirbant su senyvo amžiaus asmenimis, turinčiais įvairių sutrikimų, pvz.; demensija ir kitus kognityvinius sutrikimus.

2. Aptarti tarptautinius pavyzdžius (Skandinavijos šalys), kuriuose sėkmingai taikoma žmogaus pojūčių stimuliacija, dirbant su senyvo amžiaus asmenimis užtikrinant jų gerovę, ir pasidalinti gerosios užsienio patirties svarbiausiais aspektais.

3. Ugdyti socialinio darbo specialistų sugebėjimus pasitelkti multisensorinės stimuliacijos priemones ir strategijas, siekiant efektyviau bendrauti ir veiksmingiau dirbti su senyvo amžiaus asmenimis, bei ilgiau išlaikyti jų kognityvines, pažintines ir emocines funkcijas. 

60 Eur

Meditation

Emocinis balansas socialiniame darbe: kaip padėti sau, kad galėtum padėti kitam

SD20230352

10 akad. val.

Programos tikslas - suteikti socialiniams darbuotojams reikalingų įgūdžių ir žinių, kurie padėtų vystyti emocinį intelektą ir išlaikyti savo darbo efektyvumą, formuoti prevencinį požiūrį į perdegimą, mažinti streso įtaką ir gebėti geriau susidoroti su iššūkiais, kylančiais darbe su klientais, ir prisidedant prie klientų paslaugų kokybės užtikrinimo.

Uždaviniai:

  1. Suteikti socialiniams darbuotojams žinių, kaip stresas veikia jų fizinę ir emocinę būseną, ir supažindinti su įrankiais, leidžiančiais efektyviai jį valdyti.

  2. Išmokti atpažinti perdegimo simptomus bei kitus emocinius sunkumus, su kuriais socialiniai darbuotojai gali susidurti darbo metu.

  3. Plėtoti gebėjimus išlaikyti teigiamą požiūrį ir (savi)motyvaciją net ir sudėtingose asmeninėse ir darbinėse situacijose.

  4. Supažindinti socialinius darbuotojus su savipagalbos metodais ir išbandyti kai kuriuos iš jų praktiškai.

  5. Suteikti socialiniams darbuotojams emocinio intelekto lavinimo žinių ir įgūdžių, kad gebėtų prevenciškai spręsti kylančias problemas, sėkmingiau priimti sprendimus ir įsitraukti į socialinės apsaugos procesą.

40 Eur

bottom of page