top of page

07-08, kt

|

Zoom

Tėvams - apie patyčias

Patyčios gali sukelti psichosomatinių negalavimų, tokių kaip pilvo, galvos ar kitų organų skausmai, pykinimą, miego sutrikimus ir kt. Kokia turi būti pokalbio pradžia siekiant vaiko atvirumo?

Registration is Closed
See other events
Tėvams - apie patyčias
Tėvams - apie patyčias

Laikas ir vieta

2021-07-08 18:00

Zoom

Apie renginį

Kasdienėje kalboje patyčioms apibūdinti pasitelkiame daugybę žodžių: „erzinimas“, „gąsdinimas“, „ujimas“, „užgauliojimas“, „atskyrimas“, „engimas“, „pasijuokimas“ ir kt. Tokia gausa gali klaidinti ir trukdyti įvertinti patyčias kaip sudėtingą smurto formą. Patyčias patiriantys vaikai dažniau nei jų bendraamžiai jaučia liūdesį, kaltę, vienatvę, nesaugumą, nerimą, bejėgiškumą - pasekmės būna labai individualios, todėl nelengva nuspręsti, dėl ko pakito vaiko elgesys. Patyčios gali sukelti psichosomatinių negalavimų, tokių kaip pilvo, galvos ar kitų organų skausmai, pykinimą, miego sutrikimus ir kt.

Kaip atpažinti, jei vaikas susidūrė su patyčiomis? Kokia turi būti pokalbio pradžia siekiant vaiko atvirumo? Kaip tinkamai padėti savo vaikui? Į šį ir kitus rūpimus klausimus atsakymai bus pateikiami nemokamų seminarų tėvams metu. Mokymus ves pedagogė Živilė Bagūnaitė

Registracija internetu:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScg93puVuVW5l-hWQcjJh5wOym3wHEbp5j8HizoiwWohDk0wg/viewform?usp=sf_link

*iškilus klausimams kreiptis el.paštu zivilebag@gmail.com arba žinute Edukaciniai projektai facebook'o puslapyje

Bendrinti šį renginį

bottom of page