top of page

COPE

Writing with Pen

Enabling Adult Educators to Cope with Aggressive Behaviour of Disadvantaged Learners

Projekto koordinatorius - ASSOCIACIO FAMILIARS PERSONES AMB DISCAPACITAT INTEL.LECTUAL I DEL DESENVOLUPAM ENT – TBC (Ispanija)

Projekto partneriai:

  • Corporation for Succor and Care of Elderly and Disabled-FRODIZO (Graikija) 

  • SDRUZENIJE NA NA RABOTESHTITE S HORA S UVREZHDANIYA (Bulgarija)

  • ARTIED Ltd (Bulgarija)

  • Associació Educativa i Cultural  Blue Beehive (Ispanija)

  • VšĮ Edukaciniai projektai (Lietuva)

  • Fondazione Istituto dei Sordi di Torino ONLUS (Italija).

Bendraujant su suaugusiais besimokančiaisiais, kurie turi psichikos ar intelekto negalią, yra labai svarbu naudoti pritaikytas bendravimo strategijas. Taip pat mokslininkų teigimu, dirbant su agresyviais suaugusiais, svarbiausia mokėti nusiraminti ir neprovokuoti dar didesnio konflikto. Naudoti aktyvias bendravimo strategijas, kad būtų išvengiama agresijos. Suaugusiųjų švietėjai vis dar susiduria su rimtais iššūkiais, kuriuos sukelia žinių apie psichikos, proto negalią turinčių asmenų emocinį intelektą trūkumas. Todėl šio projekto pagrindinis tikslas yra suteikti suaugusiųjų švietėjams, mokymų vadovams, socialinės globos įstaigų darbuotojams efektyvius metodus, kurie padėtų: a) mažinti, valdyti ir sustabdyti psichikos ir (ar) intelekto negalią turinčių asmenų agresyvų elgesį;

b) lavinti švietėjų emocinio atsparumo įgūdžius siekiant didesnio suaugusiųjų įsitraukimo į švietimą ir visas kitas gyvenimo sritis.

Projekto rezultatai:

1. Duomenų bazė, kurioje bus galima rasti įrankius ir metodus, skirtus valdyti agresyvų elgesį.

2. SPOOC- savarankiški atviri internetiniai kursai. Kursuose pateikiama medžiaga padės suaugusiųjų švietėjams geriau suprasti pykčio prigimtį ir sužinoti veiksmingus jo prevencijos būdus.

3. Programėlė, skirta palengvinti bendravimą su žmonėmis, kurie negali žodžiu išreikšti savo poreikių.

bottom of page