top of page
Ieškoti

STEAM mokymų ciklas

VšĮ Edukaciniai projektai organizuoja STEAM mokymų ciklą, kurio metu dalyviai turės galimybę praktiškai išbandyti Erasmus + projekto „STEAMulate your school“ metu sukurtas skaitmenines ateljė (užsiėmimus). Visą mokymų ciklą kovo 31 d. užbaigs konferencija, kuri vyks Šiauliuose "gyvai".

Plačiau apie mokymus:


Kovo 1 d. mokymai „Snaigių mokslas“

Šių mokymų pagrindinis tyrinėjimo objektas yra snaigės. Jos analizuojamos iš įvairių dalykų perspektyvos – matematikos, geometrijos, chemijos, fizikos ir menų. Mokymų metu skatinama pereiti nuo tradicinio, paprasto snaigių suvokimo į sudėtingesnį, įdomesnį šio natūralaus gamtos reiškinio nagrinėjimą.

Mokymų laikas: kovo 1 d., 17.30 – 19.00 val.

Mokymai bus transliuojami tiesiogiai, „ZOOM“ platformoje.

Po mokymų dalyviams bus išduodamas pažymėjimas.
Kovo 18 d. mokymai „Skaičiuojame emocijas“

Šių mokymų metu ieškosime atsakymų į klausimą: „Kaip galime sujungti loginį ir emocinį mąstymą?“ Ši veikla padeda vystyti emocinį intelektą pasitelkiant matematiką bei išmaniąsias technologijas.

Mokymų laikas: kovo 18 d., 13.00-16.00 val.

Mokymų vieta: P. Višinskio 34, 3 a., Šiauliai

Po mokymų dalyviams bus išduodamas pažymėjimas.


Kovo 25 d. mokymai „Mėnulio veidai“

Šiuose mokymuose dalyviai tyrinės mėnulį. Jis bus analizuojamas iš skirtingų dalykų perspektyvos – daugiausia astronomijos, tačiau užsiėmimuose įtraukiami ir istorijos faktai, ankstyvieji paveikslai, literatūrinis požiūris į šį natūralų palydovą. Taip pat vystomi skaitmeniniai gebėjimai.

Mokymų laikas: kovo 25 d., 13.00-16.00 val.

Mokymų vieta: P. Višinskio 34, 3 a., Šiauliai

Po mokymų dalyviams bus išduodamas pažymėjimas.


Kovo 31 d. baigiamoji projekto konferencija

Jos metu pristatysime projekto rezultatus, aptarsime STEAM mokymų ciklą ir išbandysime 4 užsiėmimus, kuriuos ves projekto partneriai iš Graikijos, Italijos ir Prancūzijos. Visus užsiėmimus galite rasti projekto svetainėje https://lt.steamulateyourschool.eu/steam-toolkit

Konferencijos laikas: kovo 31 d., 9.30 – 16.00 val.

Konferencijos vieta: Draugystės pr. 25, Šiauliai


42 peržiūros0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

Comments


bottom of page