top of page
Ieškoti

Pas mus ir vėl buriasi senjorai į E-MAIL ART užsiėmimus

Sėkmingai tęsiame E-MAIL ART projekto įgyvendinimą ir vedame užsiėmimus senjorams, kurie padeda lavinti ne tik kūrybiškumą, bet ir skaitmeninius įgūdžius. Labai džiaugiamės, kad prie mūsų prisijungė savanorė Vaida Ambrasaitė, kuri kiekvieną antradienį atvyksta vesti užsiėmimų net iš Vilniaus!

Senjorės labai džiaugiasi tiek naujomis veikloms, tiek nauja vedėja! Vaida taip pat negaili gražių žodžių apie pirmąjį užsiėmimą ir jo dalyves.

"Šiandien taikėme tekstų terapijos techniką, kuri sukėlė daug emocijų, kūrėme ne tik klasikinį, bet ir daiktų haiku. Taip pat laukė ir rimtas skaitmeninis iššūkis. Galvojau, kad dalies galbūt pirmojo susitikimo metu įgyvendinti nepavyks, tačiau Menų šaltinio kolektyvas viską įveikė ir išpildė, o rezultatas nudžiugino ne tik pačias kursų dalyves, bet ir mane, nes sukūrėme virtualią daiktų haiku parodą, kurioje virtualiai atsiradę visų dalyvių darbai sukėlė labai daug laimės. Užsiėmimą vainikavo haiku skaitymai. Tai abipusiai neįtikėtina patirtis. Laukiu kito susitikimo!"

Užsiėmimo darbelius galite rasti adresu: https://padlet.com/vaidambrst/haiku-dg2sol96cv74mds7

Nuoširdžiai dėkojame savanorei ir nekantriai laukiame, kaip jai seksis kituose užsiėmimuose!

Kviečiame ir jus sekti projekto naujienas ir kartu stebėti, kaip sekasi mūsų savanoriams (jaunuoliams) užmegzti ryšį su senjorais ir tobulėti kartu!

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Projektą finansuoja Socialinės apsaugos ir darbo ministerija. Projekto kodas JVAŽ 03337, finansuojama suma 23 998 Eur.
5 peržiūros0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

Komentáře


bottom of page