top of page
Ieškoti

Kuriame multisensorinę lysvę

Vis labiau įsibėgėja projektas "Sužinok, išbandyk, perdirbk". Šią savaitę mūsų užduotis buvo sukurti lysvę. Tačiau kaip mums gimė idėja kurti multisensorinę lysvę?

Visų pirma mūsų didžiausias noras buvo, kad lysvė būtų žalia ir ilgai išsilaikytų. Todėl turėjome sugalvoti, kaip šį norą galime išpildyti. Mūsų mintys krypo link to, ką šiuo metu galime rasti gamtoje. Taip pat norėjosi sukurti tai, kas galėtų praskaidrinti šias tamsias, niūras ir vėsias dienas, vietą, į kurią atėję žmonės galėtų pasijusti geriau. Šitaip kilo galutinė idėja, sukurti lysvę, kuri būtų tarsi miškas. Kadangi nemažai žmonių teigia, kad gamta - miškas ir jame esančios gėrybes padeda atsipalaiduoti ir pasisemti teigiamų emocijų, mes užsibrėžeme bent šiek tiek miesto žmones priartinti prie gamtos, kad liesdami įvairias šakas, samanas ir kitas miško gerybės jie pasijustų lyg miške.

Kaip įgyvendinome šią idėją? Kartu su vaikų dienos centro vaikais ir keliais darbuotojais surinkome reikiamas medžiagas - samanas, šakas, eglių ir pušų kankorėžius, akmenukus, kerpes, erškėtuoges ir kadagio šakeles. Lysvę mums davė ir paruošė Šiaulių "Juventos" progimnazija mokytojos Diana Kontrimienė ir Aurelija Dirginčienė kartu su savo mokiniais.


Šis kūrybinis procesas sudomino vaikus, jie noriai įsitraukė ir džiaugiasi įgiję žinių!


Jeigu dar negirdėjote apie šį projektą ir apie tai, ką mes jau nuveikėme, kviečiame apsilankyti puslapyje "Švietimo naujienos" adresu:https://www.svietimonaujienos.lt/suzinok-isbandyk-perdirbk/?fbclid=IwAR2NoIzdUkspwfLt9qC5bhb9ikXliynHoVBRIMztMqaXi_1_3otfoPrHK5E


Projektą finansuoja Šiaulių miesto savivaldybė #Siauliaisviečia

8 peržiūros0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

コメント


bottom of page