top of page
Ieškoti

Konferencija "Šiuolaikinių vaikų šiuolaikinės problemos: nuo skaitmeninių patyčių iki savęs žalojimo

Elektroninės patyčios ar nekalti draugų juokai? Savęs žalojimas – pagalbos šauksmas ar šio amžiaus paauglių mada? Ar kelios dienos be nuotaikos jau byloja apie depresiją?

Niekad žmogaus gyvenime nekyla tiek klausimų, abejonių, dvejonių ir niekad suaugusieji tiek nediskutuoja apie „normalu“ ir „nenormalu“ kaip paauglystėje.

Kovo 31d. kviečiame visus su jaunimu dirbančius specialistus (mokytojus, socialinius darbuotojus, jaunimo darbuotojus, švietimo pagalbos specialistus, tėvų organizacijų atstovus ir kitus) konferencijoje diskutuoti apie ribas paauglystėje ir kaip šiuolaikiniams paaugliams padėti spręsti šiuolaikines problemas.

Jūsų laukia: Pranešimai paauglių psichikos sveikatos, priklausomybių, patyčių ir kitomis temomis; Vietinės ir tarptautinės patyčių įveikimo patirtys; Praktiniai užsiėmimai; Inovatyviausi šiuolaikinių sunkumų įveikimo metodai: VR, mobiliosios programėlės, rimtieji žaidimai ir kt.

Kiekvienas dalyvis turi užsiregistruoti į konferenciją ir į du skirtingus praktinius užsiėmimus. Registracija į konferenciją: shorturl.at/lyF07 Registracija į pirmą užsiėmimą

(14:00-15:00): shorturl.at/goyF1 Registracija į antrą užsiėmimą

(15:00-16:00): shorturl.at/mqF02

Konferencija vyks GYVAI, adresu: Draugystės pr. 25, Šiauliai (Restoranas "Žemaitis")

Dalyviams bus išduodami pažymėjimai.

Konferencija yra NEMOKAMA.

Konferencijos programą paskelbsime jau netrukus!


Daugiau informacijos: https://www.facebook.com/events/1942395372768416?ref=newsfeed59 peržiūros0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

Comentarios


bottom of page