APP YOUR SCHOOL 

ERASMUS+ projektas Nr. 2016-1-IT02-KA201-024439

Šio projekto tikslas – skatinti skaitmeninių gebėjimų ugdymą mokyklose pasitelkiant inovatyvias IKT srities praktikas.

Projekto konsorciumą sudaro 8 partneriai, kurie į veiklų įgyvendinimą taip pat įtraukė vidurines mokyklas. Norime sukurti didaktines situacijas, kurios būtų įdomios tiek mokytojams, tiek mokiniams ir atitiktų jų individualius poreikius ir lūkesčius.

Projektas siekia perkelti mokinių naudojamas medijas į mokyklų mokymosi programas. Projekto tikslas yra įgyvendinti naujas metodologijas, kurios skatintų dialogą tarp mokinių, mokyklų ir visuomenės. Partneriai nori, kad mokykla taptų vieta, kur galima pajungti vaizduotę, „išbandyti ateitį“.

Projekte pasitelksime dvi metodologijas, kurios yra gerai žinomos Italijoje – Alberto Manzi ir Bruno Munari metodai. Alberto Manzi – mokytojas, kuris, pasitelkdamas televiziją (Argentinoje – radiją), ugdo pažeidžiamų visuomenės grupių raštingumą. Bruno Munari sukūrė vaikų ateljė. Šios metodologijos siekia transformuoti mokymą mokyklose ir pasiūlyti mokytojams, mokiniams naujus darbo metodus, kurie daugiau siejasi su šiuolaikinėmis technologijomis.

Projekte siekiama sukurti „skaitmeninę ateljė“, kuri skatintų mokinius naudoti IKT asmeninei ir visuomenės naudai. „Skaitmeninė ateljė“ yra laboratorija, kurioje mokytojas pasiūlo IKT veiklas, pasitelkdamas Alberto Manzi ir Bruno Munari metodologijas.  „Skaitmeninės ateljė“ formatas bus apibrėžtas po dviejų tarptautinių mokymosi veiklų Bolonijoje, kur mokytojai ir partneriai mokysis taikyti Alberto Manzi ir Bruno Munari metodus. Mokytojai įgytas žinias galės panaudoti savo pamokų metu. Taip pat visi projekto partneriai suorganizuos nacionalinius mokymus, metodikas aštuoniomis skirtingomis kalbomis (kuriose bus apibūdinta 15 skaitmeninių ateljė). Taip pat bus parengtas vadovas su metodologiniais aspektais.

Partneriai organizuos viešinimo renginius, į kuriuos bus pakviesta net 80 dalyvių. Projekto pabaigoje numatyta tarptautinė konferencija Bolonijoje.

Projekto partneriai:
• Zaffiria Network (Italija) – projekto koordinatoriai;
• KUOPION KAUPUNKI (Suomija);
• VšĮ EDUKACINIAI PROJEKTAI (Lietuva);
• Evropska rozvojova agentura, s.r.o. (Čekija);
• Denominazione Legale Fundacja Nowoczesna Polska – network (Lenkija);
• Associação Educativa Nacional de Inclusão e Inovação nas Escolas- AENIE (Portugalija);
• Denominazione Legale Esenler Ilce Milli Egitim Mudurlugu (Turkija);
• KARPOS CENTRE OF EDUCATION AND INTERCULTURAL COMMUNICATION (Graikija).

Apsilankykite projekto svetainėje: http://www.appyourschool.eu

Projekto lankstinukas

   

 

2014 VšĮ EDUKACINIAI PROJEKTAI